Про нас - AGRAIN - інтегратор ефективних технологій

Про компанію

Компанія AGRAIN, яка була зареєстрована у березні  2021 року, фактично стала першим гравцем на ринку агротехнологічного  full-service, реалізуючи нову аграрну філософію.


Сьогодні агропідприємства  потребують інтелектуального сервісу, адже земля  й техніка у них є, дистрибуція налагоджена,а ось сервісу немає. Як правило, власник підприємства не  є технологом і йому потрібно запросити того, хто зможе реалізувати сучасні агротехнології краще, ніж він сам. Ми і є тією сервісною компанією, яка допомагає господарствам розробляти та впроваджувати ефективні технології у рослинництві, реалізуючи це планомірно, безболісно та оперативно.


Про нас у цифрах:

50000 більше га землі у користуванні наших партнерів
20 відсотків збільшення показників ефективності при запровадженні технологій
100 аграріїв уже скористались нашими послугами
10 професіоналів агрономів- технологів у нашій команді готові працювати по всій Україні

AGRAIN розробляє технологію вирощування для конкретної культури та забезпечує господарство насінням, засобами захисту рослин, мікродобривами й технологією вирощування. Впродовж усього періоду вегетації надає агрономічний супровід і здійснює контроль посівів. Ми з партнерами несемо спільну відповідальність за результати роботи й, безперечно, щиро зацікавлені у високоврожайному господарюванні наших клієнтів. 

Наша команда постійно вдосконалює власну продукцію й сервіси, щоб незмінно відповідати найвищим стандартам агробізнесу.


Технологічність в усьому

Технологічність в усьому

Наша команда пропонує широкий асортимент продукції , що дозволяє оптимізувати рентабельність та підвищити дохід із кожного гектара. Продуктова лінія брендів  RYASNO та  DIYA дають  змогу реалізовувати сивозміну у відповідності до поставлених агрономічних та економічних завдань. Ми впроваджуємо новітні технології в усіх наших операціях

Щосезону тестуємо інноваційні технології на демополігонах,   постійно удосконалюємо найсучасніший захист рослин та агротехніку.  Системно використовуємо в роботі топові діджитал рішення та дрони. 


Бути чесними. Бути відповідальними

Наш обов’язок -впроваджувати найкращі, найчесніші та соціально відповідальні  технології . Ми  допомагаємо  розвивати бізнес-партнерів , підтримувати соціальну інфраструктуру в сільських місцевостях, де ми працюємо. Віримо у досягнення результатів через людей. Ефективність, результативність  та  гнучкість - ключові пріоритети в роботі команди. 

У нашому бізнесі потрібні надійні люди, які проявлять ініціативу і приймуть миттєве рішення на місці, якщо для цього буде необхідність. Наша організаційна структура є горизонтальна, ми заохочуємо появу нових ідей з усіх рівнів. 


Наша команда

Наша команда - найбільша цінність! Кожний із нас умотивований на нові звершення і досягнення результату в команді. Злагодженість забепечує  оперативну роботу та виконання бізнес -процесів без збоїв. Ми підтримуємо один одного, разом навчаємося, спрямовуємо свою енергію на покращення нашої атмосфери в колективі, бо щасливі втілюють масштабні плани!

АG – це команда людей, які за допомогою технологій та досвіду розкривають силу і можливості нашої землі.

Роман Рибак Роман Рибак
Роман Рибак
Директор
Росоловська Зоряна Росоловська Зоряна
Росоловська Зоряна
Фінансовий директор
Сучек  Микола Сучек  Микола
Сучек Микола
Директор агродепартаменту
Бігуляк Степан Бігуляк Степан
Бігуляк Степан
Директор з розвитку
Богатюк Станіслав Богатюк Станіслав
Богатюк Станіслав
Управитель з логістики
Жуковська Альона Жуковська Альона
Жуковська Альона
Провідний економіст
Сапотніцький  Іван Сапотніцький  Іван
Сапотніцький Іван
Агроном технолог
Забіяка Роман Забіяка Роман
Забіяка Роман
Директор з продажів