Дисикант нового покоління! DIYA-ДИКВАТ ФОРТЕ®

Нові надходження 03.08.2022

DIYA-ДИКВАТ ФОРТЕ®  - десикант контактної дії. Використовується для зниження вологості зерна та припинення розвитку й поширення хвороб за рахунок підсушування рослин перед збиранням.

Щоб забезпечити якісну десикацію рекомендуємо застосовувати контактні препарати. Адже на відміну від системних препаратів, які забезпечують процес дефоліації, препарати на основі диквату одночасно знижують вологість зерна, зупиняють розвиток та розповсюдження хвороб і знімають проблему забур’яненості посівів. А це, своєю чергою, гарантує максимальний збір вирощеного врожаю без технологічних втрат та запобігає додатковим витратам на досушування зерна. Велике значення має  концентрація діючої речовини у препараті, адже це дозволяє значно зменшити норму застосування засобу і, відповідно, заощадити кошти в перерахунку на 1 га.  Обирайте препарат  DIYA-ДИКВАТ ФОРТЕ®   (дикват дибромід, 280 г/л):  концентрація діючої речовини в ньому вища у  порівнянні з аналогічними препаратами в Україні , а висока якість діючої речовини  забезпечує швидку дію, здатну проявлятися вже за кілька годин після застосування. 

 DIYA-ДИКВАТ ФОРТЕ®   має унікальну формуляцію з обтяжувачем крапель, що  запобігає зносу робочої рідини з поверхні рослин. Препарат прискорює достигання культури та сприяє швидшому збиранню врожаю, а також припиняє розвиток і розповсюдження ряду хвороб. При цьому він швидко розпадається на нетоксичні сполуки, тож є безпечним для використання в насінницьких, промислових посівах, а також у посівах, призначених для харчових цілей.