НОВИНКА! Cорт компенсаторного типу ЧІРОН

Нові надходження 01.08.2022

Оригінатор: Заатен-Уніон ГмбХ, Німеччина.

Високоврожайний сорт з високою зимотійкістю та посухостійкістю. Сорт компенсаторного типу (здатен компенсувати ознаки продуктивності під час вегетації), що наділяє його пластичністю як до ґрунтово-кліматичних умов вирощування, так і до різних за інтенсивністю технологій. Підходить для посіву після кукурудзи.Сорт комбінує високу стійкість до фузаріозу колоса з високою стійкістю до хвороб листків. Забезпечує зерно із стабільним, високим вмістом білку та числа падіння.

Переваги сорту: Характеризується доброю здатністю до продуктивного кущення (від 4 до 6 стебел). Має добру стійкість до найпоширеніших хвороб: до борошнистої роси  8-9 балів, проти бурої іржі 8 балів, проти фузаріозу колоса 8-9 балів. Високостійкий до вилягання (8-9 балів) та осипання (8-9 балів) зерна в колосі.

Сорт високопродуктивний, потенціал урожайності 112 – 118 ц/га.

Рекомендації з вирощування: Не вибагливий до технології вирощування. Регулятори росту необхідно вносити тільки при формуванні нерівномірного стеблостою. Універсальний до різних типів ґрунтів. Строки сівби – від ранніх до середньопізніх. Норма висіву 3,5-4,5 млн. схожих насінин/га.