Високопродуктивні сорти ріпаку за технологією MULTY CARE - запорука вдалого врожаю!

Технології 13.06.2022

Цього року ми пропонуємо на ринку унікальні сорти ріпаку, що підготовлені за технологією MULTY CARE. 

MULTI CARE™ -  унікальна технологія у підготовці насіння ріпаку озимого RYASNO®.

Ще з давніх часів є вислів : «Що посієш, те пожнеш!» Саме якісне насіння вирішує долю майбутнього врожаю – бути чи не бути?! Насіння RYASNO®  дає однозначну відповідь – гарному врожаю бути, бо саме в цьому насінні поєдналися сучасні технології обробки насіння, потужний генетичний потенціал та унікальне пакування. 

Науковці агротехнологічного департаменту компанії AGRAIN розробили та впровадили у виробництво унікальну безтравматичну технологію доведення насіння до посівних кондицій, яка отримала назву MULTI CARE™. Дана технологія враховує фізіологічні особливості насіння, наявну патогенну мікрофлору, підвищення стійкості до можливих кліматичних навантажень. 

MULTI CARE™ - це система доробки насіння із мінімальним ступенем пошкодження, складається з таких етапів: 

  •  Триступенева очистка
  • Захист від хвороб і шкідників.
  • Нанесення імунопротекторного шару та мікроелементів для підтримки старту рослин. 

Насіння, підготовлене за даною технологією, абсолютно здорове, захищене та готове до посіву.

Отже, перший етап  технології MULTI CARE™ – якісна безтравматична очистка насіння забезпечується очисною машиною світового бренду Cіmbrіa (Данія). Слід наголосити, що окрім соломистих домішок, на поверхні зерен завжди є певна кількість пилу і бруду, від яких теж необхідно по можливості позбутися, і це також вирішує очисна лінія Cіmbrіa. Дана машина включає в себе комплекс агрегатів: сепаратори попереднього й тонкого очищення, комбіклінери, сортувальні машини. 

Другий  етап підготовки насіння за системою MULTI CARE™ - визначення ступеня ураження патогенами та підбір протруйника із діючими речовинами направленої дії проти ідентифікованої шкодочинної грибкової інфекції. 

Третій етап має на меті підвищення енергії проростання насіння у холодному ґрунті та за обмеженої кількості вологи у посівному шарі ґрунту, підібрана комбінація стимулюючих речовин із антистресантою дією та кріопротекторними властивостями. 

Фунгіцид (Syngenta) Флудіоксоніл + Металаксил-м

Інсектицид (Syngenta) Тіаметоксам

Імунопротектор - антистресант (Humintech GmbH) Гумінові та фульвові кислоти, 135г/л + екстракт морських водоростей + гіберелін

Стимулятор росту, мікроелементи (Humintech GmbH) Фульвові кис., 200 г/л; Залізо (Fe); Цинк (Zn); Марганець (Mn); Мідь (Cu); Магній (Mg); Сірка (S)

На території України, компанія AGRAIN - єдина, яка пропонує насіння сортів ріпаку розфасоване згідно європейських вимог у паперові мішки по 3,5 млн. схожих насінин (вагою +/- 20кг) що зручно при завантажені посівних агрегатів. Відповідно, за рекомендованої норми висіву ріпаку 700 тис. схожих насінин на 1 га, 1 мішок рекомендовано на 5 га. 

Насіння RYASNO®  з технологією MULTI CARE™  - це новий стандарт у підготовці насіння, бездоганна якість, ефективність, економі  та зручність. 

Команда «AGRAIN» поєднує світовий досвід у насінництві з експертизою в агровиробництві та готова представляти нові комплексні рішення для господарів.