Насіння

Ryasno

RYASNO – високопродуктивне насіння найкращих сортів світової селекції із застосуванням сучасних технологій доведення насіння до посівних кондицій, які значно перевищують діючі стандарти. Унікальним насіння робить технологія  підготовки MULTI CARE™. 

Ryasno
Новинка

Оригінатор: "Осева Ексімпо Прага с.р.о." Чехія..

замовити →
Новинка

Лімагрейн Юроп, Франція...

замовити →
Новинка

Заатен-Уніон ГмбХ, Німеччина...

замовити →
Новинка

Заатен-Уніон ГмбХ, Німеччина...

замовити →

«Selgen, a.s.», Чехія...

замовити →

«Selgen, a.s.», Чехія...

замовити →
Новинка

Оригінатор: "Осева Ексімпо Прага с.р.о." Чехія..

замовити →

Оригінатор : EURALIS. Група ООО..

замовити →

Оригінатор : EURALIS. Група ООО..

замовити →

Насіння RYASNO

RYASNO - український бренд, що в своїй назві відображає філософію продукту!  

Соя – флагманський продукт  нашого бренду, ми пропонуємо найпродуктивніші сорти від оригінатора LIDEA. Саме європейську селекцію оригінатора LIDEA ми обрали для розмноження сортів сої, і ось чому: 

  • Технологи нашої компанії під час як дослідних випробувань, так і у виробничих посівах виявили безпрецедентну стійкість сортів сої даного оригінатора до ураження бактеріозами (як мінімум у 2-5 разів порівняно з селекцією інших відомих брендів). Крім того, прояв бактеріозів у наступних поколіннях сої був мінімальним і не носив вибухового характеру, на відміну від деяких відомих сортів на ринку України. Саме поєднання даної ознаки із комплексною стійкістю до ряду хвороб, стабільною продуктивністю та універсальністю до технологій вирощування – визначило вибір на користь селекції LIDEA.
  • Високий генетичний потенціал врожайності в поєднанні з унікальною технологією доробки насіння «MULTI CARE» та обробка збалансованим комплексом захисно-стимулюючих речовин, дають в результаті дружні рясні сходи. 

MULTI CARE™ - унікальна безтравматична технологія доведення насіння до посівних кондицій, розроблена науковцями агротехнологічного департаменту компанії «AGRAIN» та впроваджена на виробництві. Комплекс заходів, що застосовується в процесі доробки насіння складається з таких етапів – триступенева очистка, нанесення імунопротекторного шару, захист від хвороб і шкідників, та інокулянція бобових культур. Насіння, підготовлене за даною технологією, абсолютно здорове, захищене та готове до посіву.

За даними лабораторних аналізів, насіння RYASNO має показники посівної придатності (з врахуванням сортової чистоти) на 8-12% вищі, від іншого насіння, що є на ринку!

Кожного дня  фахівці компанії  працюють над впровадженням ефективних технологій на полях партнерів та вчасно надають якісні послуги і продукти. Партнери «АGRAIN» відчувають нашу потужну підтримку та супровід на всіх етапах технології вирощування.