Насіння

Пшениця

RYASNO – високопродуктивне насіння найкращих сортів світової селекції із застосуванням сучасних технологій доведення насіння до посівних кондицій, які значно перевищують діючі стандарти. Унікальним насіння робить технологія  підготовки MULTI CARE™. 

Пшениця
Новинка

Лімагрейн Юроп, Франція...

замовити →
Новинка

Заатен-Уніон ГмбХ, Німеччина...

замовити →
Новинка

Заатен-Уніон ГмбХ, Німеччина...

замовити →

«Selgen, a.s.», Чехія...

замовити →

«Selgen, a.s.», Чехія...

замовити →

Високопродуктивне насіння пшениці найкращих сортів в Україні

Від якості насіння залежить майбутній врожай, а тому кожен фермер має відповідально відноситись до вибору посівного матеріалу. Високопродуктивне насіння пшениці бренду Ryasno - це оригінальне та сертифіковане насіння найкращих сортів. Вигідно купити насіння пшениці за ціною виробника ви можете на сайті AGRAIN. Це перша в країні компанія-інтегратор, яка успішно поєднує наукові інновації та інтелект для впровадження передових змін у вирощуванні різноманітних культур, що сприяє суттєвому підвищенню економіки сільского господарства.

Компанія AGRAIN пропонує необхідний спектр товарів, які потрібні сучасним сільгоспвиробникам. Ви завжди можете купити посівну пшеницю ретельно відібранних сортів з використанням унікальної технології MULTI CARE, яка представляє собою абсолютно новий стандарт в аграрній галузі у підготовці посівного матеріалу, а також відрізняється високою ефективністю, економією часу та ресурсів, зручністю у використанні і стабільно бездоганною якістю.

Під брендом Ryasno створено повну технологічну лінійку унікальних та високоефективних сортів сільскогосподарських культур, яка відрізняється численними перевагами:

 • скоростиглістю, високою продуктивністю та якістю;
 • зернопередбачуваністю навіть в непередбачуваних кліматичних умовах;
 • сорти високоефективних сортів сільськогосподарських культур мають по справжньому високі показники виробничої надійності;
 • максимальною врожайністю, а також високою якістю сортів та своєчасністю розвитку.

Ryasno - елітне насіння пшениці від виробника

Насіння пшениці Ryasno - це завжди якісна продукція за найдоступнішими цінами від виробника. Цей злак має велику цінність при виготовленні харчових продуктів, адже відрізняється великим вмістом білка та жирів. Борошно із пшениці не потребує додаткової реклами, а запашний хліб являється основою будь-якого столу. Пшениця вважається основним злаком трав'янистого типу у багатьох країнах світу, а його історія налічує вже понад тисячу років.

Вирощування та догляд - це копітка і трудомістка робота, адже рослина потребує уваги, турботи та правильного догляду. Та якість насіння відіграє ключову роль, бо саме від цього критерію залежать показники врожайності. На сайті AGRAIN завжди можна купити насіння пшениці за вигідними цінами. Наші експерти постійно працюють над удосконаленням технології вирощування і обробки, а також відповідністю посівного матеріалу усім заявленим стандартам.

До вашої уваги AGRAIN пропонує пшеницю озиму (Нордкап, Чірон і ЛГ Керамік), а також яру (Куінтус і Кортез). Усі сорта відрізняються:

 • відмінною здатністю до продуктивного кущення;
 • високою продуктивністю з неймовірно високим потенціалом урожайності (при дотриманні необхідних умов вирощування і проведенні повного фунгіцидного захисту культур);
 • стійкістю до осипання/вилягання в колосі, а також різноманітних хвороб (бурої іржі, фузаріозу чи борошнистої роси);
 • універсальністю до різних типів грунту;
 • зимостійкістю та посухостійкістю;
 • придатністю до вирощування в самих різноманітних кліматичних зонах нашої країни.

Пшениця різноманітних сортів — найкраща ціна від AGRAIN

Посівний матеріал, що пропонується компанією AGRAIN, повністю відповідає усім кліматичним та аграрним умовам всіх регіонів України та дає великі врожаї. Варто зазначити, що від виду насіння також залежать обсяги врожаю даної культури, її потенціалу, а також схожість і адаптація до навколишнього середовища. При цьому ви можете врівноважити та суттєво підвищити врожайність за рахунок внесення при вирощуванні одразу декількох сортів пшениці (у великих господарствах рекомендуеться застосовувати більше 2 сортів за один раз).

Перед тим, як купити насіння пшениці варто розуміти різницю між ярою та озимою посівною продукцією. Ключові відмінності проявляються в термінах посіву. Окрім того, існують деякі відмінності у її вирощуванні. При цьому:

 • яра пшениця вважається найдавнішою культурою, яка призначена для переробки у борошно високої якості. Борошно з ярої пшениці використовується для виготовлення хліба, а також кондитерської продукції різноманітних видів. Яра пшениця добре адаптується навіть до несприятливих умов вирощування, а також може підсіватися до озимих посівів (в період, коли частина сходів гине). Її висіваються весною (з березня по травень), а період її вегетації становить 100 днів;
 • озима пшениця призначена для висівання з початку осені. При цьому на досить вологих грунтах посів краще відкласти на більш пізні терміни для того, щоб захистити майбутній врожай від можливого ураження шкідниками та для уникнення переростання посівів.

Для отримання максимальної врожайності обирайте продукцію від AGRAIN. Ви можете вигідно купити посівну пшеницю та отримати консультацію від експертів. Наші ціни зможуть задовольнити не лише великі сільськогосподарські підприємства, але й аграріїв-початківців. А для замовлення достатньо лише заповнити просту форму або зателефонувати по телефонам, вказаним на сайті компанії.