Насіння

Пшениця озима

RYASNO – високопродуктивне насіння найкращих сортів світової селекції із застосуванням сучасних технологій доведення насіння до посівних кондицій, які значно перевищують діючі стандарти. Унікальним насіння робить технологія  підготовки MULTI CARE™. 

Пшениця озима
Новинка

Лімагрейн Юроп, Франція...

замовити →
Новинка

Заатен-Уніон ГмбХ, Німеччина...

замовити →
Новинка

Заатен-Уніон ГмбХ, Німеччина...

замовити →

Високоврожайні сорта озимої пшениці від вітчизняного бренду RYASNO

AGRAIN - це перша в Україні компанія-інтегратор, яка успішно поєднала природу, інновації та інтелект в галузі рослинництва. Під брендом RYASNO виготовляється елітне насіння кращих сортів із застосуванням надсучасних технологічних розробок, за рахунок чого здійснюється доведення зерна до необхідних посівних кондицій. Купити насіння озимої пшениці рекомендується для застосування вже вирощеної продукції в хлібопеченні, а також кондитерській промисловості та інших напрямках харчової галузі. За врожайністю озима пшениця поступається тільки рису, при цьому за вмістом білка культура суттєво перевершує інші рослини.

Обираючи насіння озимої пшениці від RYASNO, ви зробите суттєвий вклад в активний розвиток свого агробізнесу, адже продукція спеціально адаптована для вирощування саме в регіонах нашої країни. Вона відмінно проявляє себе навіть в умовах посушливих степів. Також ми пропонуємо придбати посівну озиму пшеницю, консультуючись із досвідченими експертами, які мають науковий практичний досвід в галузі агрономії.

Чому варто купити насіння озимої пшениці в AGRAIN?

Насіння сортів озимої пшениці на сайті AGRAIN - сертифіковане, якісне, оброблене по спеціальній технології та відібране для вирощування на території України. Його рекомендується вирощувати не тільки в великих обсягах в сільських господарствах, але на невеликих площах на фермерських полях. При цьому в каталозі бренду RYASNO ви зможете знайти необхідний тип продукції, який буде повністю відповідати вашим вимогам:

  • сорт Нордкап відносять до середньо інтенсивного виду. Він відрізняється відмінно розвинутою кореневою системою, завдяки чому забезпечується високий врожай. Також сорт Нордкап стійкий до хвороб і вилягання. Він володіє хорошою адаптивністю до різноманітних кліматичних умов і досить стійкий до вилягання/осипання зерна в колосі. Високопродуктивний сорт характеризується великим потенціалом урожайності і універсальністю до різних типів грунту;
  • озима Чірон - це високоврожайний сорт компенсаторного типу. Пластичний до різних грунтових чи кліматичних умов вирощування, він ідеально підходить для висівання після кукурудзи. Ключовою перевагою є те, що він комбінує в собі відмінну стійкість до хвороб та вилягання. При цьому сорт Чірон має високий вміст білку. Універсальний до різних видів ґрунту сорт пшениці також відрізняється посухостійкістю и зимостійкістю;
  • сорт ЛГ Керамік вважається ще однією унікальною культурою із лінійки продукції бренду, адже м’яка пшениця володіє прекрасною комбінацією не тільки високого рівня врожайності, але й стійкості до різних хвороб. Висівати даний сорт рекомендується на всіх видах ґрунту. А завдяки хорошій адаптивності, за показниками посівної площі в Європі ЛГ Керамік входить в трійку топ-сортів в озимому клині.

RYASNO - справжній український бренд для розвитку вашого агробізнесу!

Згідно даних лабораторних аналізів, насіння від бренду RYASNO має вищі показники посівної придатності (до 12% вищі), від іншого зерна, яке представлене на вітчизняному на ринку. А ому обираючи продукцію нашої компанії ви отримаєте:

  • скоростиглий, а також високопродуктивний та найякісніший посівний матеріал;
  • багатий врожай навіть в непередбачуваних умовах клімату;
  • насіння з рекордно високими показниками виробничої надійності;
  • зимо- та посухостійкий посівний матеріал, який добре переносить усі несприятливі фактори.

З AGRAIN ви зможете вийти на абсолютно новий рівень і досягти успіху в розвитку свого господарства. Сучасні технології нашої компанії дадуть змогу не лише оптимізувати пестицидне навантаження та усі бізнес-процеси в роботі вашої ферми, але й вийти на принципово нові та високі показники рентабельності і врожайності. В нашій команді працюють кращі та досвідчені експерти для того, щоб забезпечити комплексне вирішення будь-яких питань, а тому телефонуйте і замовляйте якісну пшеницю від українського виробника.