Насіння

Пшениця яра

RYASNO – високопродуктивне насіння найкращих сортів світової селекції із застосуванням сучасних технологій доведення насіння до посівних кондицій, які значно перевищують діючі стандарти. Унікальним насіння робить технологія  підготовки MULTI CARE™. 

Пшениця яра

«Selgen, a.s.», Чехія...

замовити →

«Selgen, a.s.», Чехія...

замовити →

Високоврожайне насіння ярої пшениці посівної RYASNO

Яра пшениця вважається лідером з вирощування в Україні. Дана сільськогосподарська культура має відмінний потенціал урожайності, а також достатній вміст білка і клейковини. Головна особливість рослин полягає в тому, що цей сорт дуже стійкий до основних захворювань та навіть довгих посушливих періодів. А вигідно купити насіння ярої пшениці ви можете вже зараз на сайті AGRAIN. Перша компанія-інтегратор в Україні постійно впроваджує інноваційні технології в галузі рослинництва, а також сприяє активному розвитку аграрної сфери.

Високопродуктивне насіння під брендом RYASNO вже своєю назвою служить повним відображенням філософії продукту, адже посівний матеріал елітних сортів із застосуванням інноваційних технологій дозволить вам отримати багатий врожай при мінімальних затратах ресурсів і часу. Підготовка посівного матеріалу проводиться з використанням високоякісного та сучасного обладнання за безаналоговою технологією MULTI CARE:

  • безтравматична та надсучасна технологія розроблена фахівцями-науковцями департаменту AGRAIN з агротехнологічних питань та успішно впроваджена на виробництві компанії;
  • технологія направлена на доведення зерна до необхідних посівних кондицій, що гарантує високі показники врожайності;
  • в необхідний комплекс заходів, який використовується в процесі доробки продукції входить очистка із трьох етапів, після чого проводиться нанесення спеціального імунопротекторного шару та захист від шкідників та розповсюдженних хвороб.

В результаті чого, насіння, підготовлене за технологією MULTI CARE являється абсолютно здоровим та готовим до посіву.

Основні переваги ярої пшениці від компанії AGRAIN

Яра пшениця являється головною сировиною для виготовлення борошна та сортових круп. При цьому відходи від помелу (висівки/м'якіна/солома) також активно використовують для виготовлення комбінованих кормів та харчових добавок в галузі сільськогосподарського тваринництва. В асортименті бренду RYASNO ви можете знайти та купити насіння ярої пшениці сортів Токата та Куінтус, які характеризуються численними перевагами, адже:

  • сорт Токата представляє собою м’яку пшеницю, що відноситься до інтенсивного типу. Вона універсальна до будь-яких видів грунту та зовсім невибаглива в питаннях умов вирощування. Зерна мають підвищену стійкістю до різноманітних уражень шкідників (борошниста рос/фузаріоз/листкова іржа), при цьому культура надстійка до вилягання. За хлібопекарськими показниками яра пшениця сорту Токата відноситься до високого класу А з вмістом клейковини до 31%;
  • сорт Куінтус - це середньоранній тип пшениці з показниками відносної посухостійкості. Зерна досить добре можуть куститься, що забезпечить рівномірну густоту та високу продуктивність стеблостою. Утворення максимальної кількості зерен в колосі являється характерною особливістю цього виду посівної продукції. При цьому ярий сорт Куінтус служить високобілковою культурою з високими показниками стійкості до холоду та іржастих хвороб.

Купити насіння ярої пшениці - кращі ціни та якість 100%

Цінова політика компанії на яру пшеницю вас приємно здивує. Також усім нашим клієнтам ми гарантуємо:

  • стабільно високу якість посівного матеріалу. Все зерно піддається ретельному контролю з боку наших фахівців та відрізняється відмінною схожістю;
  • доступну вартість, завдяки чому продукція доступна великим господарствам та фермерам-початківцям.

Співпрацюючи з AGRAIN ви зможете вигідно придбати посівний матеріал в необхідній кількості, обираючи відповідні до ваших побажань сорти. Дотримання усіх зазначених норм зберігання пшениці виключає її псування чи зниження рівня схожості. до того ж, ми зібрали лише кращих та досвідчених експертів в кожній галузі для того, аби забезпечити комплексне розв’язання поставлених завдань.