Насіння

Ріпак

RYASNO – високопродуктивне насіння найкращих сортів світової селекції із застосуванням сучасних технологій доведення насіння до посівних кондицій, які значно перевищують діючі стандарти. Унікальним насіння робить технологія  підготовки MULTI CARE™. 

Ріпак
Новинка

Оригінатор: "Осева Ексімпо Прага с.р.о." Чехія..

замовити →
Новинка

Оригінатор: "Осева Ексімпо Прага с.р.о." Чехія..

замовити →

Насіння ріпаку RYASNO - висока якість за помірними цінами

Серед фермерів України все більшої популярності отримує ріпак - насіння, яке призначене для висадження в цілях забезпечення різних кормових завдань та виготовлення олії різного складу (технічної/харчової). Вигідно купити насіння ріпаку від бренду RYASNO ви можете для вирішення різноманітних завдань: подальшої посадки або/і одержання олії (різного ступеня очищення). Також продукти від переробки культури можуть додаватися до комбікормів для тварин чи використовуватися у процесі виготовлення різноманітних товарів легкої промисловості. Компанія AGRAIN пропонує вигідні ціни на усі сорти насіння ріпаку озимого та гарантує стабільно високу якість продукції, яка проходить спеціальну підготовку за технологією MULTI CARE.

Унікальність технології заключається в проведенні інноваційних етапів підготовки зерна, що гарантують надійний захист від шкідників і несприятливих кліматичних умов. Також MULTI CARE сприяє стимуляції росту і характеризується:

  • проведенням комплексної обробки посівного матеріалу, що суттєво зекономить ваш час та гроші;
  • низькою нормою висіву за рахунок високого рівня посівної придатності рослин;
  • використанням безаналогової обробки із стимулятором росту.

Технологія враховує усі необхідні фізіологічні особливості насіння, його наявну патогенну мікрофлору і можливі кліматичні навантаження. А тому обираючи продукцію відмінної якості від бренду RYASNO ви зробите вибір на користь високопродуктивного насіння елітних сортів світової селекції з використанням тільки сучасних технологій.

Головні переваги продуктивного насіння ріпаку

Ріпак відносять до високомаржинальних культур, які позитивно впливають на фінансові показники сільських господарств. Різноманітність сортів ріпаку в каталозі бренду RYASNO дозволить обрати найкращий варіант для вирощування у будь-яких кліматичних умовах. До того ж, рослина досить універсальна та добре впливає на зниження рівня засміченості посівів наступних культур. Ріпак вважається обов'язковою рослиною у посівообороті при впровадженні енергозберігаючих технологій в галузі рослинництва. Він підвищить врожайність наступних культур, при цьому кореневі виділення ріпаку здатні звести до мінімуму розвиток патогенної мікрофлори та суттєво обмежити розвиток бур'янів (зокрема пирію).

В асортименті AGRAIN ви зможете знайти високопродуктивне насіння сортів:

  • Кортез, який відрізняється посухостійкістю та здатністю до відновлення. Середньоранній сорт має стабільну врожайність, а серед основних переваг слід виділити відміну схожість незалежно від ґрунтових чи кліматичних умов. Рослина чудово адаптується до вирощування за різними технологіями інтенсивності та має хорошу зимостійкість. Сорт Кортез досить швидко відновлюється після вегетації та стійкий до різних хвороб. Для отримання найкращих показників врожайності, експерти компанії радять навесні обробляти ріпак спеціальними морфорегуляторами чи фунгіцидами. А вирощувати сорт ріпаку краще в степах, на поліссі чи в лісостепах;
  • Снєжка - це сучасний сорт ріпаку, який має чудові адаптивні якості. Він досить вдало комбінує високий рівень генетичного потенціалу продуктивності і бездоганну зимостійкість. Насіння здатне забезпечувати максимальну продуктивність як в оптимальних, так і в посушливих умовах вирощування. При цьому ріпак Снєжка здатен швидко відновлювати свою вегетацію і відрізняється винятковою здатністю до регенерації.

Де краще купити насіння ріпаку?

На показники врожайності впливає безліч факторів адже як і кожна рослина, ріпак потребує правильного догляду і умов вирощування. Однак якість посівного матеріалу залишається на першому місці і відіграє ключову роль в отриманні бажаних результатів від посіву. А тому кожен фермер має відповідально ставитись до вибору продукції і обирати лише високопродуктивне насіння найвищої категорії. Саме така продукція представлена в каталозі AGRAIN, що служить справжнім іноватором на українському ринку. Компанія з багатим практичним досвідом і командою справжніх фахівців в агрономічній галузі гарантує вам стабільно бездоганну якість продукції і сервісу. Технології компанії AGRAIN дадуть змогу оптимізувати процеси вашого агробізнесу і вийти на новий рівень показників врожайності.

Наші ціни доступні великим компаніям і фермерам-початківцям, а тому ви можете підвищити рентабельність свого господарства навіть при невеликих фінансових витратах. AGRAIN постійно працює над удосконаленням своєї роботи і впроваджує лише сучасні технології, які дозволяють зекономити ваш час. Ви отримаєте високоякісну продукцію і оптимізуєте операційні витрати свого підприємства. Також ви завжди можете отримати професійну консультацію і відповіді на будь-які питання від наших експертів.