Насіння

Соя

RYASNO – високопродуктивне насіння найкращих сортів світової селекції із застосуванням сучасних технологій доведення насіння до посівних кондицій, які значно перевищують діючі стандарти. Унікальним насіння робить технологія  підготовки MULTI CARE™. 

Соя

Оригінатор : EURALIS. Група ООО..

замовити →

Оригінатор : EURALIS. Група ООО..

замовити →

Оригінатор : EURALIS. Група ООО..

замовити →

Оригінатор : EURALIS. Група ООО..

замовити →

Оригінатор :EURALIS. Група ООО..

замовити →

Насіння сої RYASNO

Соя (насіння) відноситься до рентабельних культур, які активно використовуються в сучасному виробництві в сільськогосподарськії галузі. Попит на насіння сої зростає кожного року, а площі цієї культури постійно розширюються. Рослина досить універсальна і характеризується високою врожайністю і вмістом повноцінного білка (до 50%), а також наявністю у складі вітамінів групи В. Завдяки неймовірним властивостям, із культури дозволяється виробляти великий спектр різних товарів:

  • соя може використовуватись в якості доступного та корисного замінника м'яса чи молочних продуктів;
  • рослину включають до складу кормів сільскогосподарських тварин;
  • продукти переробки сої, отримані в результаті пресування бобів можна використовувати в годуванні тварин навіть в якості самостійного корму, адже культура має високу поживну цінність.

Стійка до вимерзання посівна соя від RYASNO обробляється за спеціальною технологією MULTI CARE, що гарантує надійний захист від шкідників, різноманітних хвороб і навіть несприятливих умов вирощування і навколишнього середовища. Використання комплексної обробки дозволить суттєво зекономити ваш час та гроші і забезпечити низьку норму висіву завдяки високому рівню посівної придатності. Окрім цього, технологія MULTI CARE передбачає використання стимуляторів росту завдяки чому соя посівна відрізняється рекордними показниками схожості.

Характеристики та різновиди посівної сої від RYASNO

До вашої уваги бренд RYASNO представляє декілька популярних та рентабельних сортів сої посівної, купити яку ви можете онлайн (лише заповнивши спеціальну форму) або за телефонами, вказаними на сайті компанії. В асортименті:

  • сорт ЕС Говернор, який вважається ідеальним поєднанням ранньої врожайності та стабільно високої стійкості до вилягання. Даний вид культур являється лідер продажів і має відмінну врожайність у ранньостиглих групах з швидким стартовим ростом. Рослина з багатим вмістом білка та поживних речовин відноситься до ранніх сортів ті добре пристосовується до різних типів грунту;
  • Алігатор - соя, насіння якої має перевірену продуктивність в ранньому сегменті, при цьому даний тип культур характеризується рекордно раннім достиганням, що робить його неймовірно привабливим для фермерів різного рівня. Вирощувати сорт Алігатор рекомендуеться на поліссі і в лісостепах з дотриманням технічних умов вирощування в залежності від типу грунту. Обираючи ранній тип сої ви отримаєте унікальну по особливостям культуру з високими показниками врожайності. До того ж, він стійкий до вилягання та склеротиніозу;
  • ЕС Навігатор працює на врожайність. Посухостійкий та пластичний сорт має високий рівень схожості і відрізняється стійкістю до різноманітних хвороб. Соя з відмінною посухостійкістю та стійкістю до розстріскування бобів можна висаджувати на різних типах грунту. До того ж даний сорт нечутливий до кліматичних умов, що дозволить використовувати його в сільських господарствах різного типу;
  • ЕС Тенор - ранньостиглий сорт, що має велику продуктивність та стійкість до вилягання чи осипання. Культура з рекордною кількістю білка відрізняється сильною енергією початкового розвитку та найголовніше, стійкістю до розстріскування бобів;
  • ЕС Директор - абсолютно новий та унікальний сорт в лінійці продукції бренду RYASNO. Надзвичайно пластичне і повністю універсальне до різноманітних видів грунту насіння з супервеликм вмістом протеїну в складі характеризується стійкістю до вилягання та поширених хвороб. Рослина з високим потенціалом врожайності і стійкістю до розстріскування бобів дозволить суттєво підвищити рентабельність вашого агробізнесу і отримати надвеликі показники схожості.

Соя посівна від AGRAIN

AGRAIN дозволить вам купити насіння сої найвищої якості і за помірними цінами. При цьому ви завжди можете отримати відповіді на усі питання, які можуть виникнути при виборі продукції. Сільськогосподарським підприємствам та фермерам компанія пропонує 5 високоврожайних та елітних сортів посівної сої з різним терміном посіву. Сертифікована продукція проходить ретельний контроль та спеціальну обробку за інноваційними технологіями. Команда експертів має необхідний досвід і знання у різних напрямках в агро галузі, завдяки чому ми гарантуємо повне задоволення усіх потреб агровиробників і фермерів. Продуктовий портфель компанії AGRAIN постійно зростає, а тому під брендом RYASNO ви можете придбати насіння з високопродуктивним генетичним потенціалом вже в Україні за цінами виробника.

Усе насіння посівної сої має необхідні сертифікати якості і рекомендується до вирощування в різноманітних зонах нашої країни. Також компанія постійно свої знання про посівний матеріал постійно оновлює, поповнює та вдосконалює, внаслідок чого під брендом RYASNO на ринку з'являються нові сорти культур, що відповідають усім вимогам сучасних аграріїв.