Засоби захисту рослин

Diya Protect

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Diya Protect
Новинка

Інсектицид нейротоксичної дії..

замовити →

післясходовий гербіцид системної дії..

замовити →

Високоефективний інсектицид системної та контактно..

замовити →

високоефективний інсектицид контактно-шлункової ді..

замовити →
Новинка

Селективний гербіцид контактної дії..

замовити →
Новинка

неселективний гербіцид системноі дії..

замовити →
Новинка

післясходовий гербіцид системної дії..

замовити →

Післясходовий селективний гербіцид системної..

замовити →

Селективний гербіцид широкого спектру..

замовити →

DIYA PROTECT – високоефективні препарати, розроблені для забезпечення сучасних технологій, які щороку змінюються відповідно до змін клімату, фітопатологічного та фітосанітарного стану полів. Ці засоби захисту повністю забезпечують технології та мають мінімальний вплив на культури.

Сучасна лінійка спеціальних засобів захисту DIYA (Дія) розроблена для професіоналів своєї справи! Вона призначена для максимального захисту врожаїв відповідно до сучасних технологічних карт. Лінійка препаратів  DIYA розроблена для забезпечення сучасних технологій, які щороку змінюються відповідно до змін клімату, фітопатологічного та фітосанітарного стану полів. Ці засоби захисту якнайкраще застосовуються для забезпечення технологій та мають мінімальний вплив на культури . При розробці препаратів особливу увагу було приділено: ефективному проникненню та впливу компонентів  на шкідників, бур’яни а також на стан рослин в цілому ; підбору речовин із унікальними властивостями; якості формуляцій; технологічності обладнання для виробництва продукції.  Не останню роль у виробничому ланцюгу відігравала логістика та вчасність доставки.


Засоби Захисту DIYA PROECT (Дія Протект) створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.


Препарати  DIYA PROTECT для обробки насіння  - високоякісні діючі речовини які дозволяють забезпечити рівномірне покриття  насінню захисними та біологічно активними речовинами для  захисту і стимулювання раннього росту коренів, швидкого та енергійного розвитку рослин. Як результат, коріння та проростки стають здоровішими та менш вразливими до шкідників, мікроорганізмів, холоду, морозу чи пошкодження внаслідок інших абіотичних стресів.