Засоби захисту рослин

Бентазон

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Бентазон
Новинка

Селективний гербіцид контактної дії..

замовити →

Бентазон діюча речовина

Селективний гербіцид контактної дії (Бентазон) – все, що потрібно знати

Для знищення однорічних та дворічних бурʼянів на посівах сільськогосподарських культур, аграрії застосовують гербіцид Бентазон. Це продукти українського бренду «DIYA PROECT», створений для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Діюча речовина Бентазон має контактну дію, а її функція спрямована на гальмування фотосинтезу бур’яну. Внаслідок цього переривається асиміляція вуглекислого газу, а при потраплянні в організм рослини розчин утворює білкові радикали в хлоропластах, які окислюють білки та викликають руйнування пігментів. Це призводить до загибелі рослини.

На ефективність засобу вливають погодні умови. Діюча речовина бентазон добре проникне в бур’яни, якщо після внесення препарату протягом декількох годин не буде будь-яких опадів. В такому випадку посилюється поглинання речовини (тебуконазол 480 г/л) та збільшується термін її дії. Оптимальна температура - від 15-25°С. Якщо Бентазон буде використовуватися на посівах бобових (сої, гороху), то його не можна поєднувати з протизлаковими гербіцидами. Їх треба застосовувати окремо, витримав інтервал (мінімум 5 діб).

Бентазон препарати мають наступні переваги:

  • - контролює однорічні та дводольні бур’яни
  • - малонебезпечний (III клас ВООЗ)
  • - простий спосіб приготування
  • - зручний у використанні
  • - сумісний з багатьма пестицидами

Бентазон препарати не сумісні зі засобами з кислою реакцію, тому перед застосуванням компоненти треба перевіряти в бакової суміші. Для цього беруть прозору скляну ємність (не менше 0,5 л), куди наливають води і додають препарати у рівних пропорціях. Тару щільно закривають і збовтують допоки суміш не розчинеться. За нею стежать протягом 45 хвилин. При утворені осаду, гербіцид Бентазон слід застосовувати окремо від іншого виробу.

Бентазон препарати від компанії-інтегратора «AGRAIN»

Ми пропонуємо придбати гербіцид бентазон за ціною, яка дозволить заощадити бюджет господарства. Пряме постачання від виробників гарантує якість препаратів та використання відбірних компонентів, у тому числі тебуконазол 480 г/л.

Наші фахівці швидко обробляють замовлення для того, щоб ви могли отримати його найближчим часом. Логістична компанія транспортує бентазон по всій території України протягом кількох робочих днів.

Якщо виникнуть додаткові питання, з нами легко зв'язатися через сайт або по телефону.