Засоби захисту рослин

діметоат + бета-циперметрин

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

діметоат + бета-циперметрин
Новинка

Інсектицид нейротоксичної дії..

замовити →

Діметоат + бета-циперметрин

Інсектицид діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л – особливості та переваги

Діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л – один із найефективніших засобів у боротьбі з широким спектром шкідливих комах. Цей продукт бере участь в багатьох схемах захисту культур, в тому числі пшениці, ячменя, буряку, моркви, кукурудзи тощо. Успішно ліквідує з полів трипси, п’явиці, злакові попелиці, цикали та клопів.

Діюча речовина діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л містить фосфорорганічні та піретроїдні компоненти, має нейротоксичну дію. Її токсичні властивості можливі завдяки інгібуванню ацетилхолін естерази, яка відповідає за передачу імпульсів в нервових синапсах шкідників. Завдяки бета-циперметрину, процес іонних обмінів у мембрані порушується, що призводить до відбуття надмірної кількості ацетилхоліну. Таким чином діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л призводить до загибелі комах шляхом порушення роботи їх ЦНС.

Діюча речовина діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л має наступні переваги:

  • - сумісний з чималою кількістю пестицидів
  • - зручна препаративна форма у виді емульсії
  • - максимальна дія проти паразитів, що гризуть та смокчуть
  • - відсутність резистентності у шкідливих організмів.

По всьому видно, що діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л препарати – відмінне рішення для тих, хто бореться з паразитами на своїх посівах.

Як використовувати діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л препарати?

Діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л можна використовувати лише один раз на сезон. Для проведення обробки за допомогою спеціального обладнання дозволяється виходити на поле не раніше, ніж через 4 дні після обприскування, а для виконання робіт вручну – по закінченню 10 діб.

Інсектицид діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л вносять наземним способом з нормою витрати від 0,15 до 0,5 л/га, залежно від рослини, яку потрібно обробити. Обприскування виконують в бездощову погоду, при температурі 13-21 градусів за Цельсієм. Швидкість вітру - не більше 2-3 м/с. Краще це робити рано вранці або вечором. Під час обробки потрібно слідкувати за тим, щоб покриття листя було однорідним.

Варто мати на увазі, що діюча речовина діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л має III клас токсичності (помірний). Її активна дія буде помітною лише у перші дні після застосування. Однак, якщо обробки не пройшло 4 години і пішов дощ, це може значно знизити результат препарату, оскільки розчин може легко змитися з рослини.

Діметоат 300 г/л + бета-циперметрин 40 г/л препарати сумісний з агрохімікатами того ж бренду, за винятком лужних виробів. Але перед застосуванням важливо протестувати його, змішавши з іншими ЗЗР в дозах, які рекомендував виробник.