Diya Protect
DIYA-Квізал
Є в наявності- Рекомендації по застосуванню Обробку необхідно проводити в період початку інтенсивного росту бур’янів. Важливо, щоб на них було достатньо листя для швидкого поглинання діючої речовини. Обприскування однорічних бур’янів проводиться у фазі 2-4 листків, багаторічних — за висоти до 10-15 см. Оптимальні умови для застосування DIYA-Квізал — тепла погода (15-25°С) при оптимальній вологості ґрунту і повітря в поєднанні з високотехнологічними процесами проведення захисних заходів. Не рекомендується використовувати в бакових сумішах з протидводольними гербіцидами на відповідних культурах. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 5 діб. Не рекомендується протягом 7 днів до або після застосування DIYA-Квізал проводити міжрядний обробіток ґрунту. У посівах соняшника не рекомендовано застосувати препарат після 4-ї пари листків, якщо рослини потрапили під низькі температури.
- Норма витрати робочого розчину 150-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту.
- Механізм дії Гербіцид системної дії. Діюча речовина препарату поглинається наземною частиною рослин і досить швидко розноситься по ній, досягаючи зон безпосередньої дії, порушуючи при цьому синтез жирних кислот, що призводить до загибелі бур’янів.
- Хімічна група Похідні арилоксифеноксипропіонової кислоти.
- Препаративна форм Концентрат, що емульгується.
- Упаковка 5 л
- Сумісність Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не робити суміші із протидводольними гербіцидами. Інтервал між обробками — не менше 5 діб.
- Діюча речовина: Хізалофоп-П-етил 125 г/л
- Призначення: Післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах багатьох сільськогосподарських культур.
- Спектр дії: Вівсюг звичайний, гумай, просо куряче, лисохвіст, метлюг звичайний, мишій (види), овес посівний, пажитниця, пальчатка криваво-червона, пирій повзучий, свинорій, просо напівквітуче, падалиця пшениці та ячменю, сорго двоколірне, райграс пасовищний.
- Токсичність: Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки