Засоби захисту рослин

Фунгіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Фунгіциди

Потужний фунгіцид системної та трансламінарної дії..

замовити →
Новинка

Системний фунгіцид..

замовити →

Високоефективний фунгіцид системної..

замовити →

Універсальний комбінований фунгіцид..

замовити →

Фунгіциди

Фунгіциди для лікування та профілактики грибкових та вірусних інфекцій

Хвороби сільськогосподарських культур - проблема багатьох фермерів, бо значно зменшують врожай та здатні повністю знищити посіви. Саме тому захист полів – важливий захід, який дозволяє суттєво підвищити шанси отримати велику кількість врожаю. Досвідчені агровиробники знають, що одного захисту від бурʼянів та шкідників мало, тому використовують фунгіциди від хвороб. Ці препарати ефективно борються з величезним спектром патогенів, не допустив ураження грибком листя та плодів.

Перед тим, як купити фінгіцид, необхідно дізнатися про його різновиди. Правильно підібраний засіб гарантує результат, який задовольнить фермерів.

По характеру впливу фунгіцид буває:

- Контактні. Ними обробляють поверхню рослини. Діють при безпосередньому контакті організму патогенна з препаратом.

- Системні фунгіциди пригнічують збудника в судинах рослини. Вони поліпшують обмін речовин і протягом тривало часу не дають хворобам заразити культуру.

- Комбіновані препарати об’єднують в собі функцій двох попередніх продуктів.

Сьогодні можна купити фунгіциди профілактичної чи лікувальної дії. Ними протруюють насіння або використовують вже у процесі росту рослин. Вони швидко поглинаються рослинами. Незалежно від опадів, тривалість дії сягає до 4 тижнів. Препарати чудово захищають та лікують культури, не завдають шкоди навколишньому середовищу та не забруднюють землю.

Як правильно застосовувати фунгіцид?

Купити фінгіцид – це лише половина успіху на шляху до позитивних результатів. Важливо також знати, як їм користуватися.

Фунгіциди від хвороб рекомендовано використовувати під час обробки посівного матеріалу чи у період зростання культур. Обприскування проводять в бездощову погоду, коли немає вітру. Найкращий час – вранці або ввечері. Перед використанням засобу слід ознайомитися з інструкцією від виробника.

Готувати робочий розчин необхідно безпосередньо перед застосуванням. Спочатку дозу концентрату розчиняють у воді, після чого ретельно перемішують та виливають решту рідини. Норма препарату вказана на упакуванні та для кожної позиції індивідуальна.

Оскільки будь-які фунгіциди токсичні, тому наносити їх слід обережно, надягнув захисний одяг. Якщо ви будете використовувати системні фунгіциди з іншими ЗЗР, то їх обов’язково треба перевірити на сумність.

Фунгіциди від хвороб: пропозиції від «DIYA PROECT»

В нашому асортименті знаходяться найефективніші фунгіциди, які були створені за допомогою сучасних технологій. Вони складаються з високоякісної сировини та перевірені часом. У нас можна купити фінгіцид:

  • - DIYA-СТРОБІН ЕКСТРА. Це потужний препарат з вираженою лікувальною дією. Діє системно. Поширюється трансламінарно. Головна особливість - антиспорулентна дія на збудників.
  • - DIYA-ТІОФАНАТ. Новинка бренду, яка застосовується профілактично. Вноситься крапельним методом при появі ознак хвороби. Сприяє порушенню клітин та синтезу ДНК у клітинах грибів.
  • - DIYA-ТЕБУКОНАЗОЛ. Системні фунгіциди швидко поглинаються рослинами та пригнічують синтез ергостеролу. Серед переваг – забезпечує ріст добре розвинених коренів, покращує зимостійкість, припиняє наростання надземною частини озимого ріпака восени.
  • - DIYA-ТРІАЗОЛ ДУО. Універсальний засіб, який блокує біосинтез поживних речовин патогену та збільшує фотосинтез у листках культурних рослин. Сумісний з іншими пестицидами, окрім лужних.

Щоб обрати ефективний фунгіцид найголовніше розуміти спектр збудників, які були помічені на полях господарств. Також бажано порадитися з фахівцем, який допоможе прийняти правильне рішення щодо вибору продукції. Наша компанія зацікавлена в успіху кожного клієнта, тому дає можливість отримати професійну консультацію та купити фунгіциди на вигідних умовах.