Засоби захисту рослин

Фунгіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Фунгіциди

Потужний фунгіцид системної та трансламінарної дії..

замовити →
Новинка

Системний фунгіцид..

замовити →

Високоефективний фунгіцид системної..

замовити →

Універсальний комбінований фунгіцид..

замовити →

Фунгіциди для пшениці

Фунгіцид для пшениці від бактеріальних та грибкових захворювань

Будь-які сільськогосподарські культури втрачають врожайність через захворювання. Саме тому у рослинництві гостро стоїть питання захисту зернових. Запобігти наслідкам захворювання, викликаних грибковими бактеріями, здатні фунгіциди для пшениці. Ця рослина дуже схильна до впливу спор грибів, а своєчасне протруювання насіння дає можливість уникнути збитку та зібрати хороший врожай.

Фунгіцид для обприскування пшениці буває декількох видів:

1. За характером впливу бувають: - захисні – застосовуються для профілактики поширення патогенних збудників, що дозволяє досягти максимальної біологічної врожайності. - лікувальні – спрямовані на лікування уражених рослин, ліквідують різні захворювання частково або повністю - імунізуючи – покращують стійкість культури, що дозволяє їм розвиватися без відхилень.

2. За способом внесення поділяються: - системні – такі фунгіциди для озимої пшениці всмоктуються рослинами, мають високу ефективність використання та знищують збудників хвороб після попадання діючих речовин в клітини та сік. - контактні – препарат залишається на поверхні, впливає на відкриті ділянки після безпосереднього контакту.

Сьогодні багато охочих купити фунгіцид для пшениці системної дії, адже вони більше ефективні, бо не залежать від погоди. Важливу роль відіграє швидкість обмінних процесів у рослини. Але фахівці рекомендують використовувати різні вироби для повноцінного захисту посів, адже ціна на них доступна. Вирішив купити фунгіциди для пшениці ви доб'єтеся нових показників врожайності та рентабельності культури.

Фунгіцид для обприскування пшениці – правила використання

Спочатку треба правильно обрати та купити фунгіцид для пшениці. Для цього варто врахувати фазу розвитку рослини, її стан, вид хвороби, погодні умови та принцип дії препарату. Усю необхідну інформацію можна знайти в інструкції. Також слід звернути увагу на вартість засобу – ціна на ефективний препарат не може бути дуже низькою.

Обприскування проводиться на різних стадіях – при появі двох листків, восени або весною (до закінчення кущення). Фунгіциди для пшениці застосовуються для обробки наземної частини рослин або насіння. Сучасне обладнання дозволяє встановити норми внесення, проконтролювати витрати препарату та зменшили собівартість робіт. При комплексній обробці (інсектицид+ фунгіцид для пшениці) слід звертати увагу на сумісність діючих речовин.

Фунгіциди для озимої пшениці можна використовувати тільки при наявності спеціального одягу та індивідуальних засобів захисту, дотримуючись усіх рекомендацій від виробника.

Який купити фунгіциди для пшениці ТМ DIYA PROECT?

Товарна лінійка компанії має позитивну репутацію серед багатьох агровиробників, бо складаються з високоякісних сировинних компонентів. В асортименті є наступні позиції:

- DIYA-СТРОБІН ЕКСТРА. Це потужний фунгіцид для обприскування пшениці, який має системну та виражену лікувальну дію. Застосовується в період вегетації. Пригнічує біосинтез в клітинах гриба, внаслідок чого порушуються мембрани, і патоген гине.

- DIYA-ТІОФАНАТ. Профілактичний системний препарат використовується при перших ознаках ураження рослини або при сприятливих погодних умовах для розвитку збудників. Блокує дихання гриба, затримує продукування мікотоксинів та сприяє його порушенню ДНК.

- DIYA-ТЕБУКОНАЗОЛ. Високоефективний фунгіцид для пшениці, обприскування ким проводиться при появі перших ознак хвороби. Швидко поглинається рослиною, пригнічує синтез в клітинах патогенів, що призводить до їх відмирання.

- DIYA-ТРІАЗОЛ ДУО. Це універсальний комбінований засіб. Пригнічує збудника з моменту потрапляння речовини у тканини рослини та збільшує інтенсивність фотосинтезу у листках зернових.

Якщо ви сумніваєтесь, який купити фунгіцид для пшениці – зверніться до наших фахівців. Вони мають чималий практичний досвід та теоретичні знання, тому завжди готові надати консультаційну допомогу при виборі оптимального варіанту. Ціна на препарати відповідає якості, але при цьому її неможливо назвати необґрунтованою. Усі фунгіциди для пшениці безпечні, підтвердили свою ефективність застосування та мають відповідні нормативні документи.

У нас ви можете вигідно придбати фунгіциди для озимої пшениці, замовивши доставку транспортною службою або самовивозом зі складу. Приємні умови співпраці, високий рівень обслуговування та впровадження сучасних технологій вирощування – гарантуємо.