Засоби захисту рослин

Фунгіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Фунгіциди
Новинка

Системний фунгіцид..

замовити →

Універсальний комбінований фунгіцид..

замовити →

Фунгіциди для сої

Відбірні фунгіциди для захисту сої від грибкових інфекцій

З появою нових сортів сої з’явилося безліч захворювань, які суттєво зменшують врожайність культури. Щоб забігти цьому необхідно купити фунгіцид для сої, який демонструє найбільший ефект в боротьбі з патогенами.

Фунгіциди для сої – це речовини з хімічним або біологічним складом, які не тільки попереджають появу збудників захворювань, але й лікують уражені рослини. Окрім цього, фунгіцид для обприскування сої дає можливість культурі відновитися та активувати внутрішні ресурси, оберігають її від повторного виникнення та розвитку захворювань. Бобові можуть повноцінно зростати, розвиватися та формувати великий врожай.

Найбільш рослина схильна до плямистостей борошнисторосяних грибів, парші та вірусу мозаїки. Але якщо ви застосовуєте фунгіцид для сої, то гарантовано позбутися цих проблем та отримуєте гідний результат у вигляді зростання якісного продукту. Також ви зможете:

- покращити ріст і визрівання соєвого посівного матеріалу - мінімізувати проблеми з першими пагонами - підвищити стійкість культури до посухи та ультрафіолету - допомогти рослині краще засвоїти азотні добрива - «витягнути» з бобових нітрати та важкі метали

Не дивно, що купити фунгіциди для сої хочуть все досвідчені фермери, адже розуміють їхню користь. На нашому сайті представлені високоефективні продукти, ціна яких вас приємно здивую. У нас можна придбати фунгіцид на сою оптом чи в роздріб на вигідних умовах з транспортуванням у будь-який регіон.

Фунгіцид для обприскування сої – технологія застосування

Купити фунгіциди для сої – далеко не все, що потрібно зробити на шляху до збереження врожаю. Важливо також знати, коли та як їх застосовувати.

Для досягнення потрібного результату, слід правильно підібрати фунгіцид на сою. Вирішуючи, який купити фунгіциди для сої, зверніть увагу на сорт рослини, різновид збудника хвороби та вид обробки (ґрунтовий або післясходовий).

Існує декілька періодів, коли можна використовувати фунгіцид для сої:

- За кілька днів до посівних робіт. Обробка насіння дозволяє знезаразити оболонку матеріалу та підвищити його стійкість до стресових факторів.

- У фазу масового цвітіння. Обприскування у цей період дозволяє ліквідувати чималу кількість переносників хвороб.

- Під час дозрівання. Фунгіциди для сої допоможуть їй боротися з хворобами, збільшать її стійкість та врожайність.

Якщо ви сумніваєтесь, який купити фунгіцид для сої краще, зверніться за консультацією до наших фахівців. Вони з радістю запропонують оптимальну продукцію, ціна якої не зашкодить вашому бюджету. Також консультант розкаже про те, як використовувати фунгіциди для захисту сої правильно. Не забувайте, що максимальний ефект можливо отримати тільки у разі дотримання інструкції від виробника.

Засоби захисту рослин від захворювань від DIYA PROECT

На нашому сайті представлені найкращі фунгіциди для сої вітчизняного виробництва. Кожен продукт з лінійки – це кропітка робота професіоналів, які зацікавленні в отриманні відмінних результатів вирощування бобових. Ми пропонуємо наступні товари:

  • - DIYA-ТІОФАНАТ. Цей фунгіцид для сої – новинка бренду. Має системну дію, застосовується профілактично крапельним методом. Виріб дозволен для використання за умов дотримання вимог природоохоронного законодавства.
  • - DIYA-ТРІАЗОЛ ДУО. Універсальний комбінований фунгіцид на сою з відмінною превентивною та лікувальною дією. Він призупиняє розвиток багатьох збудників, пригнічує спороутворення.

Наша компанія рекомендує купити фунгіцид для сої з асортименту, тому що впевнена в ефективності кожної позиції. Ми завжди виступає за те, щоб впроваджувати ефективні технології в галузі рослинництва та розвивати бізнес партерів, тому ціна на продукцію доступна. У нас можна замовити фунгіцид для обприскування сої та інші ЗЗР, отримав професіональну консультацію агрономів. Будемо раді співпраці!