Засоби захисту рослин

Гербіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Гербіциди
Новинка

Селективний гербіцид контактної дії..

замовити →
Новинка

неселективний гербіцид системноі дії..

замовити →

Високоефективний ґрунтовий гербіцид з високою селе..

замовити →

Післясходовий гербіцид системної дії..

замовити →

Гербіциди для кукурудзи

Гербіцид для кукурудзи – види і спектр дії

Щоб підвищити врожайність с/г культур важливо використовувати гербіциди для кукурудзи, які відіграють велику роль в сучасній технології вирощування. Вони допомагають знищити небажані рослини та забезпечують надійний захист у період вегетації бур'янів.

Хімічна обробка виконується препаратами у формі порошків, емульсій або концентрованих розчинів. Крім діючих речовин для підвищення ефективності до складу входять спеціальні компоненти.

За характером дії гербіцид на кукурузу буває вибіркової і суцільної дії. Перші знищують лише деякі види рослин і безпечні для інших, а другі застосовують для повного придушення бур’янів при умові, що на полі немає культурних рослин.

За способом дії грунтовий гербіцид для кукурудзи поділяється на два види. У системного препарату діюча речовина поширюється через листя чи коріння і призводять до повної загибелі рослини. А контактна агрохімія вражає лише ті ділянки, які знаходились з нею в безпосередньому контакті.

В залежності від періоду застосування гербіциди по кукурудзі бувають досходові і післясходові. Обираючи препарат, важлива не тільки ціна. Також слід звертати увагу на фазу росту бур’янів, погодні умови та вологість грунту. Вплив залежить від дозування, методу та часу внесення. Але слід пам’ятати, що при недотриманні технології можна пошкодити культурні рослини і значно зменшити фактичну врожайність.

Який купити грунтовий гербіцид для кукурудзи?

На складах нашої компанії є найсучасніші гербіциди для кукурудзи іноземного виробництва. Ми пропонуємо ефективний захист, поставляючи агрохімію з оптимальними характеристиками. В нашому асортименті ви знайдете гербіцид по кукурудзі таких видів:

- БЕНТАЗОН. Селективний гербіцид для кукурудзи контактної дії у вигляді розчинного концентрату. При попаданні в організм бурʼяна викликає окислення білків і руйнує пігменти в хлоропластах, в результаті чого рослина гине.

- ГЛІФ-500. Високотехнологічний гербіцид на кукурузу суцільної дії. Дводольні та злакові рослини поглинають концентрат надземною частиною. Він розноситься по всіх клітинах, порушує процеси білкового синтезу та блокує фотосинтез, що призводить в до повної загибелі коренів.

- ПРОПІЗОХЛОР. Це грунтовий гербіцид для кукурудзи, який діє на початку розвитку однорічних злакових та дводольних бур’янів через проростки та корені. Дає можливість проконтролювати наступні хвилі появи бур’янів завдяки утворенню захисного екрану на ґрунті.

- ФЛОР-2, 4D. Післясходові гербіциди для кукурудзи блокують гормональний розвиток рослин та впливають на рост клітин. Дві діючи підвищують стійкість до бур’янів.

Ціна на наші товари встановлюється з урахуванням тенденцій на ринку. Саме тому гербіциди по кукурудзі мають великий попит серед українських сільгоспвиробників. На сайті ви можете ознайомитися з прайсом і властивостями продукції. Усі досходові і післясходові препарати оригінальні, а на кожен товар ми даємо гарантію якості та повний пакет супровідних документів. У нашому магазині можна купити грунтовий гербіцид для кукурудзи вигідно і без невиправданих націнок.

Гербіцид по кукурудзі – правила внесення

Гербіцид для кукурудзи відноситься до отруйних речовин, тому при використанні не можна нехтувати правилами техніки безпеки. Насамперед важливо захистити органи дихання та зору. Також слід надягати рукавиці і одноразовий захисний костюм. Використовуючи післясходові розчини, треба враховувати напрям вітру.

Деякі гербіциди для кукурудзи мають використовуватися тільки після того, як про це оповістили місцеві органи влади. Це роблять для того, щоб попередити загибель бджол. По завершенню робіт необхідно добре помити руки, а захист скласти в мішок.

Якщо гербіцид на кукурудзу буде розпилятися, то для цього використовують малу авіацію. Її застосовують при «прополці» великих полів, оскільки вона прискорює цей процес і забезпечує одночасну обробку площ. Але такий спосіб має недоліки, бо працівникам складно розрахувати дозу, його використання залежність від напрямку і сили вітру, а також можна пошкодити прилеглі посіви.

Також гербіцид по кукурудзі можна наносити з оприскувачів, які зменшують витрату, не порушують рекомендовані норми внесення та забезпечується максимальна точність по всій площі.

Наша компанія не тільки дає можливість купити грунтовий гербіцид для кукурудзи, а й отримати консультацію спеціаліста. Ми з радістю допоможемо вам підібрати гербіциди по кукурудзі, ціна яких доступна для більшості сільгоспвиробників.