Засоби захисту рослин

Гербіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Гербіциди
Новинка

неселективний гербіцид системноі дії..

замовити →

Післясходовий селективний гербіцид системної..

замовити →

Високоефективний ґрунтовий гербіцид з високою селе..

замовити →

Гербіциди для соняшнику

Для чого потрібні гербіциди для соняшнику?

Одною з найцінніших зернових культур в Україні є соняшник. Його вирощування та отримання великого врожаю передбачає подолання бурʼянів, тому гербіцид для соняшнику – ефективний інструмент в руках сільгоспвиробників. Із застосуванням правильно підібраних ЗЗР можна збільшити прибуток агропідприємства в декілька разів. І це не дивно, бо агрохімікати здатні суттєво підвищити врожайність і знизити витрати на придбання мінеральних добрив.

Засміченість посівів негативно вливає на посіви, оскільки бурʼян знижує кількість поживних речовин, затіняє культурні рослини та не дає простору соняшнику формувати стовбур і листя. Все це несприятливо позначається на якості квіток, а також знижує маслянистість насіння. Особливого захисту зернові потребують у перші паростки насаджень. У цей період гербіциди по соняшнику не дадуть бур’янам заглушити культуру і пошкодити паростки.

Гербіцид на соняшник демонструє тривалу токсичність для небажаної рослинності. Сучасні препарати мають активні діючі речовини, які забезпечують вплив на дихання клітин, а також порушують процеси обміну. В останні роки популярними складовими вважаються квізалофоп, хізалофоп, пропізохлор та тербутілазін. На нашому сайті можна купити досходовий з цими компонентами, які допоможуть вам контролювати однорічних та багаторічних злакових шкідників.

Особливості застосування препаратів проти бурʼянів

Пропалувати великі площі механічним способом – задача не із легких. Саме тому застосовувати гербіциди по соняшнику – єдиний варіант досягнення бажаного результату. Вони чудово захистять посіви від однорічних бурʼянів протягом всього вегетаційного періоду, а ось боротьбу зі шкідниками-багатолітниками треба починати вести ще до посіву.

Дієвість гербіцидів залежить від декількох факторів:

- в землі зі слабкою реакцією діюча речовина розкладається швидше, ніж у кислому середовищі.

- хімічні компоненти найбільш проявляють себе у глинистих і гумусних ґрунтах.

- гербіцид для соняшнику краще зв'язується з землею при достатньої вологості.

- якщо земля містить великі грудки, результат обробки може знизитися у 2 рази

Перед тим як застосувати гербіцид на соняшник, потрібно добре відрегулювати обприскувач або іншу відповідну техніку. Приготування робочого розчину слід виконувати згідно з інструкцією від виробника. Норма витрати препарату вказана на упакуванні та повинна відповідати площі ділянки.

Щоб отримати якісний розчин, важливо дотримуватися деяких рекомендацій. Розводити гербіциди для соняшнику потрібно тільки чистою водою. Сторонні домішки (глина, мул) можуть знизити ефективність препарату. Також потрібно правильно вибрати ємність для розведення. Найкращий варіант – тари з нержавіючої сталі чи алюмінію.

Грунтовий препарат буде максимально ефективним, якщо правильно розрахувати дозування та підібрати для обробки оптимальні погодні умови. Для обприскування не підійдуть вітряні, спекотні або дощові дні. Під час роботи обов’язково треба захистити органи диху та зору. Для цього варто використовувати індивідуальні засоби захисту.

Досходовий засіб швидко позбавляє від небажаної рослинності. Перші результати будуть помітні вже через декілька тижнів використання. Саме тому охочих купити перевірені пестициди стає все більше.

Які є гербіциди для соняшнику?

При вирощуванні за класичною системою використовують препарати бренду «DIYA PROECT». Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісної сировини. Гербіциди по соняшнику безпечні та ефективні у використанні та служать як для профілактики, так і для подолання проблеми з бур’янами. В асортименті представлено кілька засобів:

- ГЛІФ 500. Це самостійний гербіцид на соняшник з системною дією. Неселективний препарат обволікає листя паразитів та проникає у їхні клітини та корені. Калійна сіль гліфосату діє відразу після обприскування, завдяки чому здобути бажаний результат можна дуже швидко (12-15 днів). Для підвищення ефективності до розчину можна додавати азотні добрива, солі чи ефіри.

- КВІЗАЛ. Цей гербіцид для соняшнику використовується після сходів. Він селективний та має системну дію. Рослина поглинає розчин наземною частиною, після чого виникає порушення синтезу жирних кислот і як результат– загибель бурʼяну. Його можна використовувати з іншим пестицидами, окрім лужних.

- ПРОПІЗОХЛОР. Високоефективний грунтовий засіб у вигляді концентрату, що емульгується. Він абсорбується через проростки та корені бур’янів, а також утворює на верхньому шарі ґрунту захисний екран. Також може діяти вторинно через листки.

На нашому сайті ви легко знайдете оптимальний досходовий препарат, а наші фахівці завжди готові допомогти з вибором товарів. Купити ЗЗР у нас можна на вигідних умовах з доставленням до місця вашого господарства. Будемо раді співпраці!