Засоби захисту рослин

Гербіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Гербіциди
Новинка

Селективний гербіцид контактної дії..

замовити →
Новинка

неселективний гербіцид системноі дії..

замовити →

Селективний гербіцид широкого спектру..

замовити →

Післясходовий гербіцид системної дії..

замовити →

Гербіциди для пшениці

Гербіциди для пшениці – найефективніший спосіб усунення бур’янів

Боротьба з бур’янами на полях зернових культур починається восени або на початку весни. Засміченість посівів негативно вливає на врожайність культурних рослин, тому необхідно вносити гербіциди по пшениці. Їхнє своєчасно застосування допоможе подолати шкідливі рослини, покращити якість зерна та збільшити валовий збір.

Бур'яни використовують органічні та мінеральні речовини, призначені для живлення культурних рослин. Якщо з ними не боротися, врожай буде помітно меншим або його зовсім не буде. Щоб цього не трапилось, необхідно придбати гербіцид для пшениці, який полегшить догляд за яровою та озимою культурою.

В залежності від термінів внесення препаратів гербіцид на пшеницю поділяють на кілька видів. Досходовий засіб застосовують до появи сходів. Післясходовий ЗЗР найбільш ефективний, оскільки він не тільки ліквідує бур’яни, а й захищає зернові від стресових факторів.

Саме тому багато сільгоспвиробників вирішили купити гербіцид по пшениці оптом на вигідних умовах. Особливо це стосується власників полів з великою площею, де вручну прополоти землю хімічним способом буде важко. Наша компанія пропонує грунтовий препарат за найкращою ціною. Ми надаємо сертифікати якості на товари та гарантуємо їхнє оригінальне походження.

Основні поради по використанню

Гербіциди для пшениці повинні бути сертифікованими. При використанні обов’язково потрібно слідувати рекомендаціям виробника. На упакуванні вказана корисна інформація щодо застосування, в тому числі норма внесення препарату. Її ні в якому разі не можна перевищувати. Також слід виконувати наступні рекомендації:

- не можна проводити обробку при холодній чи спекотній погоді, адже це може погіршити результат. Оптимальний температурний діапазон: +5 до +25°C.

- не рекомендовано вносити гербіцид для пшениці, коли посіви знаходяться у стресі. Перезволоження, посуха або сильне похолодання можуть вплинути на ефект хімічного обприскування.

- лужна реакція знижує дію розчину, тому перед тим як приготувати гербіцид по пшениці, необхідно перевірити кислотність води. Баланс розчину не повинен перевищувати 7.

Під час обприскування необхідно слідкувати, щоб розчин щільно покривав рослини. Для цього відрегулюйте форсунку. Гербіцид по пшениці краще вносити при оптимальних погодних умовах, коли після обробки не буде дощу та сильного вітру, які можуть погіршити результат.

Коли застосовувати гербіциди по пшениці

Все залежить від того, на якому розвитку знаходиться бурʼян:

- однорічні рослини слід усувати в період, коли лист досягнув 5 см

- багаторічні бур’яни ліквідують при кущі 15-20 см

- берізка і пирій вразливі при висоті 10 см

- польову гірчицю найбільш вразлива в період формування стебла.

З однорічними бур’янами гербіцид на пшеницю впорається за 7-14 днів. Для гибелі багаторічних рослин потрібно більше часу - 2-3 тижні. Головним фактором у застосуванні є правильне дозування.

Який гербіцид на пшеницю краще обрати?

Перед тим як купити грунтовий засіб проти бур’янів, необхідно визначитися з діючою речовиною та періодом внесення. Еталоном боротьби зі шкідниками вважають гербіциди для пшениці «DIYA PROECT». До лінійки товарів входять такі продукти:

- БЕНТАЗОН. Це селективний гербіцид по пшениці з контактною дією. Його діюча речовина гальмує фотосинтез в фотосистемі, що призводить до окислення білків та руйнування пігментів в хлоропласті. Препарат сумісний з більшістю пестицидів, окрім агрохімікатів, що мають кислу реакцію.

- ГЛІФ 500. Неселективний засіб системної дії, який є новинкою на ринку. Робочий розчин обволікає листя бурʼянів, проникає всередину та рухається прямо до коріння. Площа контакту препарату з рослиною максимальна, завдяки чому кількість проникнення речовини оптимальна.

- ПРОМЕТРИН. Досходовий гербіцид для пшениці широкого спектра, який має вибіркову дію. Поглинається як паростками, так і корінням шкідників. На бурʼянах, що вже зійшли, засіб діє через листя. Він блокує процес фотосинтезу, в результаті чого рослина гине.

- ФЛОР-2,4D. Післясходовий гербіцид системної дії, створений для блокування гормонів розвитку та росту клітин бурʼянів. Сумісний с пестицидами, які мають нейтральну реакцію. Попереджує появу резистентності у бурʼянів.

Якщо ви шукаєте, де купити гербіциди по пшениці, то в нашому каталозі ви знайдете їх. Вони однаково добре впораються з однорічними та багаторічними шкідниками. Наші досвідчені спеціалісти допоможуть вам обрати якісний грунтовий (досходовий) препарат, а також проконсультують, дав відповіді на ваші запитання.