Засоби захисту рослин

Гербіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Гербіциди

Післясходовий селективний гербіцид системної..

замовити →

Високоефективний ґрунтовий гербіцид з високою селе..

замовити →

Гербіциди для ріпаку

Гербіциди для ріпаку – надійна «броня» проти рослин-паразитів

Найпоширенішою культурою, яка посідає третє місце у світі серед олійних, є ріпак. За сприятливих умов він здатен самостійно боротися з однорічними бур’янами, але в критичній ситуації (при заморозках) потребує допомоги. Його врожайність насамперед залежить від культури землеробства, тому досвідчені аграрії ретельно контролюють забур’яненость посівів. В цьому їм допомагають гербіциди по ріпаку. Ці першокласні препарати створені для подолання рослин-шкідників, які не дають культурі розвиватися, зменшують доступ до світла та вологи, а також погіршують її мінеральне живлення.

Боротьбу з засміченістю полів треба починати на фазі росту ріпаку, який випадає на осінь. Обприскування посівів дуже важливо здійснити у перші 10-20 днів вегетації, коли рослина дуже чутлива. Для цього підійде грунтовий препарат. Його використання восени має такі переваги:

- повна ліквідація небажаної рослинності, а не тільки пригнічення

- збереження азоту в грунті для нормального росту та розвитку культури

- використовувати ґрунтові гербіциди на ріпак - економне та раціональне рішення

Бурʼяни найбільшу конкуренцію складають саме восени, тому не слід переносити обробку на іншу пору рока. Внесення препаратів навесні – це лише додаткове обприскування, яке необхідно для покращення попереднього ефекту.

В нашому асортименті можна купити досходовий та інші види препаратів, які не дадуть бур’янам завдавати пряму шкоду посівам упродовж всієї вегетації.

Гербіциди по ріпаку – правила використання

Першу стадію обробки треба проводити до появи паростків в перші 2-3 тижні вегетації, щоб ґрунтові гербіциди на ріпак могли забезпечити надійний захист та стримати декілька хвиль бур'янів.

Обираючи, який досходовий препарат купити, зверніть увагу на:

- різновид рослини-шкідника

- період внесення засобу та оптимальні умови погоди

- клас токсичності активної речовини

- вплив засобу на ріпак

- екологічну безпеку та норми внесення

Гербіциди для ріпаку можуть діяти в широкому спектрі (знищувати відразу декілька видів бур'янів), а також бути вузькоспрямованими, тобто ефективно усувати окремі різновиди рослин.

Обприскування однорічних бур’янів проводиться у фазі 2-4 листків. Багаторічну рослинність краще ліквідувати за висоти до 10-15 см до її цвітіння, щоб видалити не лише наземну, а й частину, яка знаходиться під землею.

Ґрунтові гербіциди на ріпак – популярні препарати на українському ринку

В нашому каталозі є ефективні гербіциди для ріпаку бренду «DIYA PROECT». Хороші результати демонструють такі продукти:

- КВІЗАЛ. Гербіцид з системною дією. Його застосовують після сходів на початку активної фази росту бур’янів. Обробка однорічних рослин проводиться при 2-4 листків, багаторічних — при досягненні висоти до 10-15 см. Нормальними умовами для використання розчину вважаються теплі дні (15-25°С), середня вологість ґрунту і відсутність вітру. Норма витрат - 150-250 л/га.

- Пропізохлор. Досходовий засіб розроблений для захисту від багатьох однорічних та дводольних злакових рослин-паразитів. Сприятливі умови застосування, які посилюють проникнення препарату — 10-25°С, опади або зрошення після обприскування (протягом 3-7 днів). Норма витрат - 200-300 л/га.

Кожен грунтовий продукт з лінійки вироблено з використанням якісних сировинних компонентів, які безпечні та ефективні у використанні в рослинництві. Вони мінімально впливають на зовнішнє середовище і на рослини, забезпечують потужний захист від бур'янів та підвищує стійкість ріпаку до перезимівлі.

У нашому інтернет-магазині ви купити гербіциди по ріпаку різної дії та виду оптом чи в роздріб. Наші досвідчені спеціалісти завжди порадять, який грунтовий препарат краще придбати, щоб подолати ті чи інші бур'яни, а також розкажуть про їх використання. Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті. У нас вигідні ціни на продукцію, а доставка товарів здійснюється по всій Україні.