Засоби захисту рослин

Гербіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Гербіциди
Новинка

неселективний гербіцид системноі дії..

замовити →

Післясходовий селективний гербіцид системної..

замовити →

Високоефективний ґрунтовий гербіцид з високою селе..

замовити →

Гербіциди для сої

Ефективні гербіциди на сою для подолання та профілактики розмноження бур’янів

Засміченість поля – одна з причин, яка негативно впливає на врожайність сої. Ця культура має низьку конкурентоздатність до бур’янів, тому особливо на початку вегетаційного періоду потребує надійного захисту. Найефективнішим способом ліквідувати небажані рослини – використовувати гербіцид на сою.

Гербіцид для сої може суттєво покращити показники врожайності, оскільки після обробки культура отримує комфортний мікроклімат для нормального росту, розвитку та формування плодів. Правильно застосував препарат, гербіцид по сої не чинить поганого впливу на культуру, а навпаки покращує якість її продукції.

Слід пам’ятати, що на ефект «прополки» впливає декілька факторів. Застосовувати гербіциди для сої можна лише на полях дрібно грудкуватої структури ґрунту. Щоб препарат максимально рівномірно розподілився, розмір грудок не повинен перевищувати 20 мм у діаметрі. Також важливо звернути увагу на вологість ґрунту. Гербіциди по сої почнуть діяти тільки при помірно високій вологості та дотриманні норм витрати води.

Перед тим як купити препарат, потрібно враховувати деякі фактори – сорт сільгоспкультури, тип обробки і строки внесення, а також технологію, по якій вирощують культуру. В нашому асортименті ви знайдете досходовий (грунтовий) засіб захисту рослини с оптимальними характеристиками до ваших умов.

Гербіциди для сої – які бувають?

Ви зможете легко купити гербіцид на сою, якщо знаєте різновиди препарату та їхні особливості.

Для традиційної сої найчастіше вибирають досходовий гербіцид для сої. Він забезпечує чистоту поля під час проростання і ранніх фаз розвитку бобової культури, коли вона ще не може істотно протистояти бур’янам. Такий грунтовий розчин має у складі прометрин, ацетохлор, кломазон та інші дієві речовини. Вони створюють потужний захисний екран, який буде стояти на сторожі появи рослин, які пригнічують посіви.

Також на ринку існує післясходовий гербіцид по сої, який вважається страховим. Він має тривалий період впливу та допомагає нейтралізувати шкідливі рослини на різних фазах розвитку. Препарати діють на ту частину бур’янів, яка знаходиться над землею, тому коренева система не пошкоджується. Саме тому гербіциди на сою цього виду треба використовувати повторно.

Гербіциди по сої – лінійка препаратів «DIYA PROECT»

У процесі вирощування бобова культура вимагає підвищеної уваги. Якщо ви бажаєте отримати здорові посіви, тоді рекомендуємо ознайомитися з нашим асортиментом.

На сайті є широкий вибір різноманітних препаратів, серед яких:

- ГЛІФ 500. Це гербіцид на сою нового покоління, створений для ліквідації надземної та кореневої частини. Він ретельно очищає посіви від різних видів бур’янів та полегшує валовий збір.

- КВІЗАЛ. Селективний гербіцид для сої має системну дію та використовується після сходів. Дієву речовину поглинає наземна частина рослини і досить швидко розносить її по всім клітинам, чим порушує синтез жирних кислот.

- ПРОПІЗОХЛОР. Це ефективний грунтовий препарат проникає через кінчики коренів і пригнічує ріст рослини. Гербіцид по сої утворює захист на верхньому шарі ґрунту, що дає можливість проконтролювати наступну хвилю засміченості.

Усі гербіциди на сою сертифіковані та відповідають стандартам якості та санітарним нормам. У нас можна купити агрохімію у будь-якому об’ємі на вигідних умовах. Всі позиції є в наявності, завдяки чому ви легко замовите товар с необхідними характеристиками. Спеціалісти завжди допоможуть з вибором продукцію, тому придбанні гербіциди для сої швидко та ідеально нейтралізують усі виявлені джерела проблеми.