Засоби захисту рослин

Гербіциди

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Гербіциди
Новинка

Селективний гербіцид контактної дії..

замовити →

Післясходовий гербіцид системної дії..

замовити →

Гербіциди для ячменю

Оригінальні гербіциди для ячменю для очищення полів

Усім відомо, що без комплексного та якісного гербіцидного захисту не вдається отримати високі урожаї ячменю. Особливу нішу в технології вирощування цієї культури займає гербіцид на ячмінь. І це не дивно, бо це ефективні препарати, які перешкоджають появі бурʼянів, а також використовуються для подолання вже наявних проблем.

Гербіциди на ячмінь можна розділити на декілька груп. Вони бувають:

- Суцільної дії. Створені для повного очищення ділянку від шкідливих рослин та дуже часто застосовуються на полях значних площ.

- Вибіркової дії. Пригнічують лише на певні види бурʼянів. Вони не ушкоджують зернові та дають їй повноцінно рости і розвиватися.

- Післясходовий препарат не завдає шкоди культурі. Його дія поширюється тільки на небажану рослинність. Ліквідація паразитів між посівами відбувається внаслідок того, що розчин потрапляє на стебла та листя.

- Досходовий засіб використовуються до посіву або до появи сходів. Цей грунтовий препарат діє через коріння та знищує бур’ян ще під час проростання. Завдяки цьому, ячмінь може отримувати воду, світло та поживні речовини в достатньої кількості, які так необхідні йому на початковому етапі росту.

- Контактний. Цей гербіцид для ячменю впливає на ту ділянку рослини, яка була в безпосередньому контакті з розчином. Вони рідко проникають вглиб бурʼяну, але дуже ефективні.

- Системний. Такий гербіцид по ячменю знищує не тільки наземну частину, а й корінь, оскільки проникає всередину рослини.

Також гербіциди по ячменю відрізняються за вартістю. Ціна залежить від виробника, діючої речовини та спектру дії препарату. Точно визначившись, який грунтовий засіб вам потрібен, вам буде легко купити продукцію, яка відповідатиме вашим запитам.

Гербіцид по ячменю – що враховувати при виборі?

Перед тим, як купити гербіцид для ячменю, необхідно ознайомитися з властивостями засобів. Лише при таких умовах він сподівання сільгоспвиробників виправдаються. Обирати гербіциди на ячмінь потрібно враховуючи наступні фактори:

- вид бурʼяну та рівень засміченості поля

- час застосування ЗЗР

- сорт культури (яровий чи озимий)

- склад і активні компоненти

- сумісність пестициду з іншими агрохімікатами

На посівах ячменю можуть зустрітися як однорічні, так і дводольні бурʼяни. Серед паразитів, які шкодять цій культурі виділяють: сокирки польові, мишій сизий, щириця звичайна, березка польова лобода біла, гірчак, спориш, осот рожевий, молочай та інші. Гербіцид на ячмінь зможе подолати будь-яку проблему, якщо правильно підібрати активний компонент у складі.

Наші фахівці завжди раді допомогти вам купити якісні та перевірені часом гербіциди для ячменю, які добре продемонстрували на українських полях. Товари з асортименту вироблені з першокласної сировини та мінімально впливають на зовнішнє середовище. Саме тому гербіциди по ячменю мають великий попит, тим більше, що ціна на них доступна.

Гербіциди на ячмінь – засоби захисту від «DIYA PROECT»

В каталозі нашої компанії фермери знайдуть різні гербіциди для ячменю, які дають результат вже після декількох використань. Вас очікують наступні пропозиції:

- DIYA-БЕНТАЗОН – досходовий контактний препарат, який з’явився у продажі відносно нещодавно. Потрапляючи на поверхню рослини, він викликає окислення білків та руйнує пігменти в хлоропластах. Нетоксичний для ссавців, птахів, бджіл.

- DIYA-ФЛОР-2,4D - післясходовий засіб з покращеною речовиною. Має системну дію. Впливає на ростові процеси клітин, блокуючи гормони росту і розвитку бур’янів. Відноситься до 3 класу небезпечності.

Щоб гербіциди по ячменю працювали по максимуму, їх необхідно правильно використовувати. Для застосування слід підбирати оптимальну температуру для проведення обробки. Найкраще використовувати їх у теплу погоду (+18-25 градусів). Не слід проводити обприскування у вітряні чи спекотні дні, адже це може погіршити результат. Щоб ви точно змогли визначити норму витрат, кожен гербіцид для ячменю має інструкцію. Тому перед початком робіт обов’язково ознайомтеся з рекомендаціями від виробника, а також подбайте про індивідуальні засоби захисту.

На нашому сайті ви не тільки зможете купити гербіцид на ячмінь, але й придбати іншу корисну агрохімію, яка допоможе вам отримати великий врожай. Усі товари сертифіковані, а ціна на грунтовий засіб порадує аграріїв.

Якщо ви хочете придбати гербіцид по ячменю оптом – немає проблем. Ми здійснюємо продаж великих партій ЗЗР, а також гарантуємо чесну співпрацю і доставку препаратів за вашою адресою.