Засоби захисту рослин

Тебуконазол

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Тебуконазол

Високоефективний фунгіцид системної..

замовити →

Тебуконазол діюча речовина

Фунгіцид тебуконазол – ефективний засіб від широкого спектру збудників хвороб

Щоб захистити посіви ріпаку та зернових колоскових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес) у вегетаційних період, використовують високоефективні тебуконазол препарати. Вони діють проти багатьох збудників захворювань: циліндроспоріоза, борошнистої роси, фомоза, сірої гнилі, септоріоза, піренофороза, темно-бурої плямистості, борошнистої роси та інші.

Фунгіцид тебуконазол відносять до 3 класу небезпечності. Він поглинається рослинами через вегетативні органи протягом 1-4 годин та рівномірно розподіляється по центру стебла. Призводить до пригнічення синтезу в головній клітині мембрани патогенів (ергостерол), що призводить до їх відмирання.

Препарат виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів. Має у складі тебуконазол 250 г/л, який:

  • - має профілактичну та лікувальну дію
  • - швидко проникає та розповсюджується по рослині
  • - регулює дію росту культур
  • - допомагає рослині підготуватися до перезимівлі
  • - мінімальний вплив на зовнішнє середовище

Діюча речовина тебуконазол може призупинити розвиток надземної частини озимого ріпаку в осінній період та захистити його від переростання.

Тебуконазол можна використовувати в комплексі з інсектицидами та регуляторами росту. Перед застосуванням розчин необхідно перевірити на сумісність та змішуваність. Для найкращого результату тебуконазол препарати краще використовувати з агрохімікати однієї компанії.

Тебуконазол – рекомендації по застосуванню

Фунгіцид тебуконазол буде мати підвищену ефективність при своєчасному проведенні захисних заходів та сприятливих погодних умовах.

Обприскування проводиться під час виявлення перших ознак хвороби. Оброблена поверхня повинна бути добре змочена по всій поверхні. Діюча речовина тебуконазол не повинна стікати з листя. При використанні концентрату (тебуконазол 250 г/л). на посівах озимого ріпака треба врахувати кількість листків, інтенсивність їх росту, а також на ураженість. При поганому стані норми витрати засобу слід суттєво збільшити (1,0 л/га). Восени наземна частина припиняє наростати, але це не заважає процесу фотосинтезу. Тебуконазол забезпечить ріст потужної та добре розвинених коренів, покращить зимостійкість культури.

Оптимальна температура для застосування — 12-25°С. Діюча речовина тебуконазол зберігає свою ефективність навіть тоді, якщо через 6 годин після внесення пішов дощ. При швидкості вітру більше 4‒5 м/с тебуконазол препарати застосовувати забороняється.

На нашому сайти ви можете придбати тебуконазол 250 г/л найвищої якості по доступній ціні. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас та запропонувати вигідні умови постачання.