Засоби захисту рослин

Тіофанат-метил

Засоби захисту DIYA PROECT створювались для швидкого і ефективного подолання  проблем та профілактики розмноження бур’янів, бактерій шкідників, а також з врахуванням мінімального впливу на зовнішнє середовище і на рослину. Кожен продукт із лінійки виробляється з використанням високоякісних сировинних компонентів для безпечного та ефективного використання в рослинництві.

Тіофанат-метил
Новинка

Системний фунгіцид..

замовити →

Тіофанат-метил

Тіофанат-метил препарати – особливості

Захворювання рослин можуть бути присутніми за кілька тижнів до того, як їх можна буде побачити неозброєним оком. А це означає, що край важливо своєчасно проводити фунгіцидне обприскування посівів, яке забезпечить надійний захист.

Щоб ви могли спати спокійно, знаючи про те, що у разі удару хвороби чи екологічного стресу ваші посіви будуть захищені, був створений тіофанат-метил. Це препарат, здатний підвищити потенціал врожайності, завдяки тому, що ліквідує збудників хвороб та міцелії грибів. Його доведені переваги для здоров'я рослин допоможуть вам досягти максимальної віддачі навіть при сильних ураженнях культур.

Фунгіцид тіофанат-метил був розроблений на базі сучасних технологій. Він містить унікальний активний інгредієнт – тіофанат-метил 500 г/л, який забезпечує більш широку, сильну та тривалу боротьбу із хворобами. Його молекулярна структура забезпечу надійне закріплення розчину, стійкість до дощу та чудову ефективність. Продукт чудово зарекомендував себе для захисту яблуні, виноградників, ріпаку, сої та зернових культур.

Діюча речовина тіофанат-метил володіє лікувальними та захисними властивостями та має наступні переваги:

  • - може використовуватися профілактично
  • - виявляє сильний лікувальний ефект
  • - зручна для використання препаративна форма
  • - безпечний для бджіл та птахів
  • - швидке поглинання розчину

Системний фунгіцид тіофанат-метил транспортується по судинам рослини акропетально. Діюча речовина тіофанат-метил не дає клітинам гриба дихати, порушує утворення білка, заважає ядрам ділитися. Така дія призводить до вмирання ДНК збудника.

Тіофанат-метил – рекомендації по застосуванню

Тіофанат-метил препарати використовують лише за сприятливих для розвитку збудників хвороб погоди та за наявності перших ознак ураження.

Основні правила застосування тіофанат-метил:

  • - обробка проводиться при оптимальних погодних умовах (швидкость вітру не більше 4-5 м/с).
  • - суміш вносять дрібно за допомогою спеціального обладнання крапельним методом
  • - концентрація емульсії має бути не менше 0,1%
  • - норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га (для обробки польових культур)

Використовуя фунгіцид тіофанат-метил, важливо дотримуватися встановлених обмежень застосування і вимог природоохоронного законодавства.

Наші експерти будуть раді розказати більше про тіофанат-метил препарати та результати, які можна досягти завдяки їхньому використанню. Зв’яжіться з нами через сайт або по телефону та домовтеся про постачання тіофанат-метил 500 г/л вже зараз! Вигідні ціни та оперативне доставлення товарів у будь-якому обсязі гарантуємо.